Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjiZadnji
Results 21 to 40 of 42

Tema: Patolosko laganje

Član od
    Mar 2013
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Normalno Odgovor: Patolosko laganje

hahaha a valjda je u redu ako vec smo takvi.. mislim ja sam jedna od njih i pokusavam to ljecit pa me zanimalo kakve su seanse toga

Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    2
    2 x hvala u 2 postova

Pretpostavljam da ti je partner u pitanju.Ja sam imao takvo iskustvo i osoba moze da se promijeni.Sad je moja partnerica totalno iskrena sa mnom i sretan sam.Samo ti predstoji jako duga i surova borba.Moras uvijek da ga natjeras da se stavi u tvoju kozu i da prozivi isti bol koji je nanijeo tebi lazima.Oduzmi mu ono sto mu je najdraze za kaznu.Ucijeni i to misli ozbiljno i ucini to da dokazes svoju odlucnost.Duge i ozbiljne price....Na kraju ga ostavi da mu dokazes da tako nece moci ici i pruzi drugu sansu ako zeli.Ali znaj da ne mogu odjednom da se promijene za to treba vremena i mnogo puta ce opet uciniti istu gresku bez obzira koliko se trudili da budu dobri.Naravno NIKAD NE OPRASTAJ jer ako to uradis sve pada u vodu jer ce vidjeti da moze da te zajebava.Ako mu je zaista stalo do tebe natjeraj ga da ti dokaze i da ponovo zadobije tvoje povjerenje.Citavo vrijeme ga tretiraj kao lazova i to mu bas al bas stavi do znanja.Ako ti ovo ne bude pomoglo onda ga posalji u pm na kvadrat i shvati da nije vrijedan tvog zivota i da mu nije dovoljno stalo do tebe.Ovo ti je moj savjet ako ti je bas mnogo stalo do te osobe,a ako nije idi dalje i ne gubi vrijeme jer ono kao voda tece da se nikad vise ne vrati ;)

Član od
    Mar 2013
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Quote Napisao/la: razaracyu Pogledaj Post
    Pretpostavljam da ti je partner u pitanju.Ja sam imao takvo iskustvo i osoba moze da se promijeni.Sad je moja partnerica totalno iskrena sa mnom i sretan sam.Samo ti predstoji jako duga i surova borba.Moras uvijek da ga natjeras da se stavi u tvoju kozu i da prozivi isti bol koji je nanijeo tebi lazima.Oduzmi mu ono sto mu je najdraze za kaznu.Ucijeni i to misli ozbiljno i ucini to da dokazes svoju odlucnost.Duge i ozbiljne price....Na kraju ga ostavi da mu dokazes da tako nece moci ici i pruzi drugu sansu ako zeli.Ali znaj da ne mogu odjednom da se promijene za to treba vremena i mnogo puta ce opet uciniti istu gresku bez obzira koliko se trudili da budu dobri.Naravno NIKAD NE OPRASTAJ jer ako to uradis sve pada u vodu jer ce vidjeti da moze da te zajebava.Ako mu je zaista stalo do tebe natjeraj ga da ti dokaze i da ponovo zadobije tvoje povjerenje.Citavo vrijeme ga tretiraj kao lazova i to mu bas al bas stavi do znanja.Ako ti ovo ne bude pomoglo onda ga posalji u pm na kvadrat i shvati da nije vrijedan tvog zivota i da mu nije dovoljno stalo do tebe.Ovo ti je moj savjet ako ti je bas mnogo stalo do te osobe,a ako nije idi dalje i ne gubi vrijeme jer ono kao voda tece da se nikad vise ne vrati ;)

hvala al krivo si shvatio ja sam ta koja laze itd.. i imamo sina od godine i 5 mj danas navrsio.. i zelim da mi se pomogne jer ovo nema kraja ... stvarno se divim decku kako izdrzi samnom svaka mu cast i sto puta sama mu kazem nisam te vrijedna jer fkt nisam i potrudila sam se da idem kod psihijatrice i pijem ljekove i sad bi jos malo na seanse za samokontrolu i meduljudske odnose itd trebala ic..

Administrator Ramzes's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    731
    962 x hvala u 723 postova

Quote Napisao/la: lena Pogledaj Post
    hvala al krivo si shvatio ja sam ta koja laze itd.. i imamo sina od godine i 5 mj danas navrsio.. i zelim da mi se pomogne jer ovo nema kraja ... stvarno se divim decku kako izdrzi samnom svaka mu cast i sto puta sama mu kazem nisam te vrijedna jer fkt nisam i potrudila sam se da idem kod psihijatrice i pijem ljekove i sad bi jos malo na seanse za samokontrolu i meduljudske odnose itd trebala ic..
    Ma to ti je kao i pušenje - teško se skinuti a znaš da nije dobro. Jednostavno moraš imati volje. Najbitnije je prepoznati problem, koje je prirode. Pronaći i shvatiti razlog zbog kojeg lažeš. Najčešći je razlog gubitak samopouzdanja. Znači da bi se izliječila od laganja, moraš pronaći i vratiti samopouzdanje.
    Imam frenda koji je patološki lažov, i pisao sam o njemu, kod njega je ista stvar, živi u zamišljenom svijetu i pun je bajkovitih priča. Bio je strašan momak koji nije imao potrebe da te priče izmišlja, vozi motore, putovao je po svijetu, dobar majstor i drug, ali nikada nije shvatio da nema potrebe da izmišlja išta ... na kraju je svima dopizdio i sada je odbačen od nas. Moraš se izboriti protiv toga jer kako vrijeme izmiče sve će ti biti teže riješiti se tog problema.
    Ko procita otpala mu kita!

Član od
    Mar 2013
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Quote Napisao/la: Ramzes Pogledaj Post
    Ma to ti je kao i pušenje - teško se skinuti a znaš da nije dobro. Jednostavno moraš imati volje. Najbitnije je prepoznati problem, koje je prirode. Pronaći i shvatiti razlog zbog kojeg lažeš. Najčešći je razlog gubitak samopouzdanja. Znači da bi se izliječila od laganja, moraš pronaći i vratiti samopouzdanje.
    Imam frenda koji je patološki lažov, i pisao sam o njemu, kod njega je ista stvar, živi u zamišljenom svijetu i pun je bajkovitih priča. Bio je strašan momak koji nije imao potrebe da te priče izmišlja, vozi motore, putovao je po svijetu, dobar majstor i drug, ali nikada nije shvatio da nema potrebe da izmišlja išta ... na kraju je svima dopizdio i sada je odbačen od nas. Moraš se izboriti protiv toga jer kako vrijeme izmiče sve će ti biti teže riješiti se tog problema.
    kod mene ti je poremecaj licnosti tak nes.... s tim da sam ja svog decka u mj dana bila prevarila s njih 15 i sve zna ... i nije za hvalit se uzasno je odvratno pricaju o meni itd... al jbga nisam si mogla pomoc a sad se borim protiv tga i decko mi je potpora u svakom pogledu

Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    2
    2 x hvala u 2 postova

Pa vidi u tom slucaju ovo je najbolje sto ti moze pomoci.Koristi neuro lingvisticko programiranje NLP.Ono ti jako puno moze pomoci i nauci nesto o autohipnozi to jest utici na svoju psihu sama,Nisu ti potrebni psihijatri ni ljekovi.ako ne znas nista u vezi toga uzmi knjigu moc podsvjesti i procitaj.Na taj nacin mozes jako da utices na sebe i promijenis svoj karakter.Mali savjet kad koristis autosugestiju koristi to uvijek u sadasnjem i zapovjednom obliku.Npr:ja cu prestati pusiti-ne valja,ja sam prestala pusiti-ne valja,ja ne pusim-je pravilan nacin.Ti treba da odlucis sta ti je primarni cilj i ne odustaj dok ga ne postignes.USPIJEH JE ZAGARANTOVAN!Dok to sebi ponavljas svaku noc prije spavanja budi uvjerena u to sto pricas i osjeti to kao da je stvarnost.Kad se malo informises u vezi tih stvari i pocnes da ih koristis ostaces zapanjena njihovom ucinkovitoscu i zadrzaces tu praksu kroz zivot.Mala napomena u knjizi moc podsvjesti,filmu secret i dr. bla bla bla.Objasnjavaju ti da mozes postici nevjerovatne stvari kao da utices na sudbinu ,dodjes do stvari koje zelis pa i da dobijes na lotu.Pukim uticanjem na svoju svijest i podsvijest mozes samo da utices na sebe i profinjenje svog karaktera.Sasvim druga stvar je uticanje na sudbinu i to je vec okultna tema i praksa.Slicna je gore navedenoj ali je ipak drugacija.Ovo ti govorim cisto da ne krenes da zivis u iluzijama i naskodis sebi citajuci te stvari.Zelim ti uspijeh i puno pozz.

7. razaracyu, hvala na tvom postu od seljaka:

Ramzes (04.03.13)

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,327
    731 x hvala u 577 postova

kod mene ti je poremecaj licnosti tak nes.... s tim da sam ja svog decka u mj dana bila prevarila s njih 15 i sve zna ... i nije za hvalit se uzasno je odvratno pricaju o meni itd... al jbga nisam si mogla pomoc a sad se borim protiv tga i decko mi je potpora u svakom pogledu
    U mjesec dana si prevarila dečka sa njih 15? Tvoj problem nije samo laganje.
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    731

Pa vidi u tom slucaju ovo je najbolje sto ti moze pomoci.Koristi neuro lingvisticko programiranje NLP.Ono ti jako puno moze pomoci i nauci nesto o autohipnozi to jest utici na svoju psihu sama,Nisu ti potrebni psihijatri ni ljekovi.ako ne znas nista u vezi toga uzmi knjigu moc podsvjesti i procitaj.Na taj nacin mozes jako da utices na sebe i promijenis svoj karakter.Mali savjet kad koristis autosugestiju koristi to uvijek u sadasnjem i zapovjednom obliku.Npr:ja cu prestati pusiti-ne valja,ja sam prestala pusiti-ne valja,ja ne pusim-je pravilan nacin.Ti treba da odlucis sta ti je primarni cilj i ne odustaj dok ga ne postignes.USPIJEH JE ZAGARANTOVAN!Dok to sebi ponavljas svaku noc prije spavanja budi uvjerena u to sto pricas i osjeti to kao da je stvarnost.Kad se malo informises u vezi tih stvari i pocnes da ih koristis ostaces zapanjena njihovom ucinkovitoscu i zadrzaces tu praksu kroz zivot.
    Beton!
    Predobro! Podsjetio si me da sam upravo tako bio prestao sa pušenjem, kad sam sebe ubijedio da nikada nisam ni pušio.
    Ponovno ću to primjeniti.

Član od
    Mar 2013
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Pa vidi u tom slucaju ovo je najbolje sto ti moze pomoci.Koristi neuro lingvisticko programiranje NLP.Ono ti jako puno moze pomoci i nauci nesto o autohipnozi to jest utici na svoju psihu sama,Nisu ti potrebni psihijatri ni ljekovi.ako ne znas nista u vezi toga uzmi knjigu moc podsvjesti i procitaj.Na taj nacin mozes jako da utices na sebe i promijenis svoj karakter.Mali savjet kad koristis autosugestiju koristi to uvijek u sadasnjem i zapovjednom obliku.Npr:ja cu prestati pusiti-ne valja,ja sam prestala pusiti-ne valja,ja ne pusim-je pravilan nacin.Ti treba da odlucis sta ti je primarni cilj i ne odustaj dok ga ne postignes.USPIJEH JE ZAGARANTOVAN!Dok to sebi ponavljas svaku noc prije spavanja budi uvjerena u to sto pricas i osjeti to kao da je stvarnost.Kad se malo informises u vezi tih stvari i pocnes da ih koristis ostaces zapanjena njihovom ucinkovitoscu i zadrzaces tu praksu kroz zivot.Mala napomena u knjizi moc podsvjesti,filmu secret i dr. bla bla bla.Objasnjavaju ti da mozes postici nevjerovatne stvari kao da utices na sudbinu ,dodjes do stvari koje zelis pa i da dobijes na lotu.Pukim uticanjem na svoju svijest i podsvijest mozes samo da utices na sebe i profinjenje svog karaktera.Sasvim druga stvar je uticanje na sudbinu i to je vec okultna tema i praksa.Slicna je gore navedenoj ali je ipak drugacija.Ovo ti govorim cisto da ne krenes da zivis u iluzijama i naskodis sebi citajuci te stvari.Zelim ti uspijeh i puno pozz.
    Hvala puno na savjetu pogledat cu u vezi knjige a znam to je teska borba i ja sam uvjek bila borac pa i za ovo cu tako da.. al stvarno hvala puno

- - - Updated - - -

Quote Napisao/la: Mademoiselle_ Pogledaj Post
    U mjesec dana si prevarila dečka sa njih 15? Tvoj problem nije samo laganje.
    ko da ja to neznam hhhhh

✿ ℒℴѵℯ ❤ NIKITA_ST's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    3,346
    3,751 x hvala u 2,818 postova

Mrzim laži i lažove koji lažu iz svog sitnog,malog interesa,pa troše tuđe vrijeme tim manipulacijama i lažima.
    Patološko laganje je ipak bolest,al svjesno uživanje u tome je bolest bolesti.
    Meni se čini lena da ti nemaš problem,nego uživaš u tome ili se samo sprdaš tu.Mislim,imaš problem,al ti se sviđa.
    Dakle,tebi to nije problem,ako te neko ne uhvati u laži.
    Zbog koga u stvari želiš prestat lagat?Zbog sebe ili zbog ljudi koji su ti važni? To je bit.
    Ako su ti važni ljudi u tvom životu,igraj novu igru....igraj igru ISTINE.
    Sve što izgovoriš nek bude istina,a inaće šuti ako Boga znaš.
    Tvoj momak tolerira šta si ga prevarila sa toliko njih? Aha....svakako.
    Dođeš tu pitat za savjet,pa i tu lažeš.
    15 u mjesec dana? Sereš li ga sereš!
    Adio selo.Živi i zdravi bili.

12. 3 Seljaka kaže: fala NIKITA_ST za ovaj post

Mademoiselle_ (04.03.13),pex (04.03.13),Ramzes (04.03.13)

...Ⓐ savakovacevic's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    1,412
    1,884 x hvala u 1,236 postova

a dobra ti je folirancija,al ovo sa 15 majstora u mjesec dana ...loša laž...pa to svojevremeno nije uspio ni david lee roth,a bogami ni motley crue
    ja nekako mislim da bi ti u stvari voljela bit veći lažov nego što jesi tj onaj pravi pravcati lažov koji smišlja originalne priče i uvjerava ljude u njihja ti za ovih 15 ne verjamem

Član od
    Mar 2013
    Zahvala
    0
    0 x hvala u 0 postova

Quote Napisao/la: NIKITA_ST Pogledaj Post
    Mrzim laži i lažove koji lažu iz svog sitnog,malog interesa,pa troše tuđe vrijeme tim manipulacijama i lažima.
    Patološko laganje je ipak bolest,al svjesno uživanje u tome je bolest bolesti.
    Meni se čini lena da ti nemaš problem,nego uživaš u tome ili se samo sprdaš tu.Mislim,imaš problem,al ti se sviđa.
    Dakle,tebi to nije problem,ako te neko ne uhvati u laži.
    Zbog koga u stvari želiš prestat lagat?Zbog sebe ili zbog ljudi koji su ti važni? To je bit.
    Ako su ti važni ljudi u tvom životu,igraj novu igru....igraj igru ISTINE.
    Sve što izgovoriš nek bude istina,a inaće šuti ako Boga znaš.
    Tvoj momak tolerira šta si ga prevarila sa toliko njih? Aha....svakako.
    Dođeš tu pitat za savjet,pa i tu lažeš.
    15 u mjesec dana? Sereš li ga sereš!
    sta je najbolje istina je bilo je od orgija na dalje zasto da vam pricam kad nesvacate ozbiljno,dosta mi je toga da mi mm mora prolazit kroz to

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    1,412

ajd nek neko preimenuje ovu temu u "kako postati patološki lažov?!"

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    585
    1,404 x hvala u 985 postova

sta je najbolje istina je bilo je od orgija na dalje zasto da vam pricam kad nesvacate ozbiljno,dosta mi je toga da mi mm mora prolazit kroz to
    izjava godine
    dosta ti je toga da ti muž mora trpiti dok ti orgijaš
    ajme

valjda koristiš zaštitu

17. Cicimici, hvala na tvom postu od seljaka:

Mademoiselle_ (04.03.13)

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,327
    731 x hvala u 577 postova

Ok, što si lažov! Ali zašto varaš? I tu se ne možeš kontrolirati i to smatraš bolešću?

Jao brate što mi je muka od ovih kvazi modernih bolesti...
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

Član od
    Sep 2008
    Zahvala
    2
    2 x hvala u 2 postova

Very Happy Odgovor: Patolosko laganje

Quote Napisao/la: savakovacevic Pogledaj Post
    a dobra ti je folirancija,al ovo sa 15 majstora u mjesec dana ...loša laž...pa to svojevremeno nije uspio ni david lee roth,a bogami ni motley crue
    ja ti za ovih 15 ne verjamem
    Ti majstore ocigledno jos gulis bananu i slusas lovacke price kafanskih klosara.Moze zena i vise od 15 samo kad hoce.A kad hoce nadje i nacina.
    A sad jel ona sere il ne to je druga prica.Samo taj njezin mi je bas ono...sumnjiv..kazes zna za sve!
    Sta si u kafu stavilaaa...cudni napitak ti njemu si podvalila,sta si u kafu stavilaaaaa nema kontrolu prihvata tvoja pravila.....
    Daj odaj recept jebote!Evo ja cu da budem menadzer i dijelimo kintu KAKO TI HOCES!Havaji evo nas stizemo...Ima da poubijamo i vidovitog Milana,Pilana,Kilana i sve ostale papke!Curo ti si prava stvar!Daj primi me..na sve pristajem samo me primi!PRIMI ME..

flesheater Luigi's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,220
    664 x hvala u 551 postova

aj ne laži :P
    My favourite type of sorccery? Lesbomancy!

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    1,412

Ti majstore ocigledno jos gulis bananu i slusas lovacke price kafanskih klosara.Moze zena i vise od 15 samo kad hoce.A kad hoce nadje i nacina.
    A sad jel ona sere il ne to je druga prica.Samo taj njezin mi je bas ono...sumnjiv..kazes zna za sve!
    Sta si u kafu stavilaaa...cudni napitak ti njemu si podvalila,sta si u kafu stavilaaaaa nema kontrolu prihvata tvoja pravila.....
    Daj odaj recept jebote!Evo ja cu da budem menadzer i dijelimo kintu KAKO TI HOCES!Havaji evo nas stizemo...Ima da poubijamo i vidovitog Milana,Pilana,Kilana i sve ostale papke!Curo ti si prava stvar!Daj primi me..na sve pristajem samo me primi!PRIMI ME..
    ne gulim jedem s korom,u kafane ne idem jer nemam para(dužna mi lažovska država i gazda lažov) pa pijem na klupi ,lovce nisam nikad razumio pa ih nisam ni slušao..niti ću..
    p.s. poznam čovjeka koji jebe 24 sata bez prestanka (nisam čuo u kafani nego mi rekla ženska koja je bila s njim)..i da on nije žena .ne razumijem šta ti hoćeš reć u vezi žena i 15 muškaraca u mjesec dana ???da postoje takve žene ,vjerojatno postoje,al da je to normalno nije normalno i da njen momak,muž ili neznam tko to tolerira...to ne da nije normalno nego nije istina i šta tu ima tebi nejasno...kad bi to sve bilo istina njen najmanji problem bi bilo laganjeu svakom slučaju drago mi je da su se pojavili i ovdje ljudi s "modernim pogledima na svijet" pa će prosvijetlit nas koji gulimo banane

22. savakovacevic, hvala na tvom postu od seljaka:

Mademoiselle_ (05.03.13)

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    731

A nije mi jasno ... toliki trud da okupiš i nafataš 15 frajera u 30 dana, a to sve si mogla završiti samo samnom ...

Guzojebač ajs's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    118
    119 x hvala u 96 postova

@lena, potpuno si normalno, samo malo vise volis pimpek
    Rest in peace

Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjiZadnji

Bookmarks