Results 1 to 19 of 19

Tema: Istiniti horor dogadaji

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,327
    731 x hvala u 577 postova

Normalno Istiniti horor dogadaji

Nemam pojma gdje bi ovo stavila,pa ako netko ima pametnije mjesto,nek slobodno prebaci.

Voljela bih da ovdje pisete neke strasne,ali istinite price,koje su se vama dogodile ili nekome koga znate.
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

Jahacica apokalipse
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    5
    24 x hvala u 19 postova

Normalno

Zamisli scenarij; probudis se usred noci i iznad sebe (ili na sebi) ugledas sjenu ili nekakav oblik, formu (ne ljudske vrste) koja te gusi i koja zraci neko zlo....Krenes vrisnuti i otvoris usta ali nema zvuka.........Pokusas se pokrenuti ali ruke i noge te neslusaju.
    Paralizirana.
    A ovo nepoznato zlo te i dalje gusi.
    Onda se odjednom trgnes - neznam kako do toga dodje - ali znas da je sve sto si vidio i osjetio bilo stvarno....
    Prestrasno.

Meni se to znalo cesto dogadjati dok sam bila mladja i cak sam jedno vrijeme spavala s mamom jer sam mislila da ce mi ona nekako moci pomoci za vrijeme tih "napada". Ali ona me nikada nije cula niti sam mogla posegnuti za njom tako da se trauma nastavila........
    Ali kako je doslo tako je i otislo, bez ikakvog upozorenja.

Kasnije sam citala puno o takvim pojavama i saznala da puno ljudi prolazi kroz to strasno iskustvo a ponudjeno objasnjenje je da to posljedica stresa.
    Sto se dogadja je da se mi u biti probudimo a dio naseg mozga to ne registrira te smo neko vrijeme paralizirani.
    Sjena je nesto meni neobjasnjivo.........Stres? Neznam............Samo mi je jako drago da mi se vise nedogadjaju takve stvari.
    If I had a star for every time you brightened my day, I'd be holding the galaxy

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,327

Normalno

Imam jedno pitanje.

Jeste li mozda culi,da kad netko treba umrijeti,netko mu pokuca ili pozvoni na vrata,i kad se vrata otvore ne bude nikoga ispred?
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

Jahacica apokalipse
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    5
    24 x hvala u 19 postova

Normalno

To se meni stalno dogadja.......Al kak jos nisam krepala imam osjecaj da susjedov mali ima previse slobodnog vremena.

Anonymous
    Gost

Normalno

Naslušala sam se priča o vješticama, vilama, morama, i tim legendarnim horor-likovima, ali nisam imala pojma da je neko uistinu doživio noćnu moru u punom značenju riječi.
    Sad me već počinje malo svega bit strah!

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,327

Normalno

Mene je najvise strah neke nadnaravne sile(kako li se to vec zove)

Anonymous
    Gost

Normalno

Ja se više nit nesmjem okrenit na stolici. Imam osjećaj da je iza mene neko strašno, crno, čupavo čudovište nalik na vukodlaka i da samo čeka trenutak da se ja okrenem i da me zaskoči.

Jahacica apokalipse
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    5
    24 x hvala u 19 postova

Normalno

Kako mislis nisi znala? Ja uvijek pomislim na sizofrenicare koji cuju glasove i haluciniraju te nikad nisu sigurni sto je stvarnost a sto ne......To mora da je prava nocna mora dok si budan!

Jahacica apokalipse
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    5
    24 x hvala u 19 postova

Normalno

Ma mislim da je puno nas cura sklono paranoisanju, od muskih mi jos nitko nije priznao pa neznam, al bas kao sto ti sad brijes da ti je neko iza ledja ja, ak sam sama u kuci po noci uvijek sebi izmislim cudoviste i nemorem spavat do 3-4 ujutro........Npr. sjetim se da imam cudoviste ispod kreveta . I to samo kad sama spavam tamo . Onda stalno moram otvarati oci da se uvjerim da nije izaslo i da me ne gleda te sekunde.
    I tak......

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,327

Normalno

Razumijem te u potpunosti.Evo cak moje cudoviste ispod kreveta,pozdravlja tvoje

Ali moram priznati da mi se to dogadalo dok sam bila mlađa,bas se u zadnje vrijeme ne bojim takvih stvari.Sve dok nisam vidjela tu sjenu

Anonymous
    Gost

Normalno

Sad sam se sjetila svog horor događaja ovog ljeta: Išla sam na jednu sahranu s familijom i kako se radilo o članu obitelji ostali smo malo duže u kući ožaloščenih. Naravno, za to vrijeme mene zove dragi i kaže da me želi vidjet i da će se uputit put mene. Pokušavala sam ga odgovoriti jer se radilo o nekoj pripizdini u Dalm.zagori i ja ništa nisam znala osim imena sela na kojem se sahrana odvijala i gdje smo ostali. U čitavoj toj strci i mojoj prepirci s njim, odlučila sam izići vani iz kuće i pričati u miru.
    Mrkla mračina vani, vidiš samo zvijezde koje sjaju na nebu i mir i tišina a samo se ja derem i galamim na njega pokušavajući mu objasniti da ne dolazi po mene. U jednom trenu iza sebe čujem režanje. Okrenem se i totalni mrak, ali ja osjećam da me nešto gleda. Trnci prolaze mojim tijelom. Pokušavam se vratiti natrag ali ne ide. Noge ne mogu trčati brzinom kojom ja želim.
    U pokušaju bjega osjećam da me nešto vuče. Pala sam na pod i prestravljena pokušala vrištati ali nije išlo.
    Činila mi se čitava vjećnost dok sam došla u kuću odakle sam izišla. Čim sam se pojavila na vrata panika: pa ti krvariš, a ja sva blijeda. Naravno, to nešto me je ugrizlo. Momak sluša na mobitel i panično ne zna gdje bi krenuo, šta se događa, oko mene strka a meni u glavi samo strah. Na jednom u tu istu prostoriju zaleti se veliki pas i krene režati na mene opet. Svi osim mene su znali šta se dogodilo. U tom mrklom mraku naišla sam na okot seoske kuje lutalice koju u mraku nisam vidjela nit znala da postoji. Sve u svemu osim ugriza na nozi nisam imala večih poslijedica osim šta sam se posvađala s momkom.

Kum svih kumova Odraz's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    196
    341 x hvala u 246 postova

Normalno

Quote Napisao/la: Buba
    Zamisli scenarij; probudis se usred noci i iznad sebe (ili na sebi) ugledas sjenu ili nekakav oblik, formu (ne ljudske vrste) koja te gusi i koja zraci neko zlo....Krenes vrisnuti i otvoris usta ali nema zvuka.........Pokusas se pokrenuti ali ruke i noge te neslusaju.
    Paralizirana.
    A ovo nepoznato zlo te i dalje gusi.
    Onda se odjednom trgnes - neznam kako do toga dodje - ali znas da je sve sto si vidio i osjetio bilo stvarno....
    Prestrasno.  

Meni se to znalo cesto dogadjati dok sam bila mladja i cak sam jedno vrijeme spavala s mamom jer sam mislila da ce mi ona nekako moci pomoci za vrijeme tih "napada". Ali ona me nikada nije cula niti sam mogla posegnuti za njom tako da se trauma nastavila........
    Ali kako je doslo tako je i otislo, bez ikakvog upozorenja.

Kasnije sam citala puno o takvim pojavama i saznala da puno ljudi prolazi kroz to strasno iskustvo a ponudjeno objasnjenje je da to posljedica stresa.
    Sto se dogadja je da se mi u biti probudimo a dio naseg mozga to ne registrira te smo neko vrijeme paralizirani.
    Sjena je nesto meni neobjasnjivo.........Stres? Neznam............Samo mi je jako drago da mi se vise nedogadjaju takve stvari.
    To je jedna od čestih pojava koju objašnjava ezoterija područja Ruže iliti naše sfere.
    Inkubi. Noćni Demoni koji inače napadaju žene (dokle succubi to čine muškarcima). Misli se da napadaju samo u snu, što nije točno, već se karakteriziraju i u budnom stanju, iliti stanju odmah nakon buđenja.
    Rješenje je jednostavno i koristi se više od 7 stoljeća. Staviti otvorene škare ispod madraca.
    Škare kao takve se koriste kao takve jer su moćan magijski instrument već mnoga stoljeća.
    I uvijek su objesili naši davni preci oblutak sa vanjske strane vratiju.

Tko bi rekao da je Odraz poznavatelj ezoterike?
    Evo, sada i to znate.
    BMW i 300 ks meni ne fali- jer mi rođo nije mali

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,327

Normalno

Danas sam o tome pricala s prijateljem,i kaze kako se i njemu nekoliko puta to dogodilo,da ga je netko poceo gusiti dok je spavao.I da je vidio tu sjenu

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    196

Normalno

Odraz je dao rješenje.
    Takva se pojava spominje još prije mnogo stoljeća, ali znanstveno nikad nije utvrđeno da je to djelovanje mozga.

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    196

Normalno

Spominje se oko 1410. prvi takav slučaj po danu. I poslije toga ih je evidentirano još nekoliko. Iako inkubi kao takvi su aktivniji noću nego danu.

Off topic: predlažem u religiji podforum Duhovnost za takve stvari
    Idem napisati na mod kutak

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    10
    10 x hvala u 10 postova

Normalno

Quote Napisao/la: Odraz
    Takva se pojava spominje još prije mnogo stoljeća, ali znanstveno nikad nije utvrđeno da je to djelovanje mozga.
    nije utvrdjeno ni suprotno.

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    196

Normalno

Pokušavali su preko 12 godina znanstvenici iz Berlina, NY, Bostona i Švicarske ustvrditi da je i to djelovanje mozga, no nikad sa bilo kakvim temeljitim dokazom.
    Glavni voditelj je bio dr. Buli Mader iz Švicarske.

Jahacica apokalipse
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    5
    24 x hvala u 19 postova

Normalno

Trebao si nam jednostavno dati link da mozemo sami procitati a ne ovak na kapljice.....

Sad ces ti reci kako si ovo davno procitao pa se sjecas detalja

Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    196

Normalno

Nisam čitao na linku, nego u knjizi "Energija, koliko fizička, koliko mentalna?" izdanje 1986. Ima još 2 izdanja ali samo u ovom iz '86. je opisan ovaj slučaj.

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja