Results 1 to 12 of 12

Tema: psiholog i njegov zaključak

some121's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    9
    Primljena 1 zahvala u 1 postu

Normalno psiholog i njegov zaključak

danas sam bio otisao na lijecnicki pregled za polaganje vozackog...naime kad sam dosao tamo sestra mi je rekla da moram otici kod psihologa na procjenu...tj. na IQ test...kad sam otisao tamo rijesio sam test u usao da porazgovaram sa psihologom.pitao me dali sam imao problema sa policijom i ja sam odgovorio da sam prije imao te me pitala razlog i kada...rekao sam joj da je to bilo pretezito zbog krađa i da sam bio pobjegao od kuce u 1 mjesecu...nato me pitala dali mi je tata vojni invalid na sto sam odgovorio potvrdno...pitala me je dali su mi roditelji alkoholicari i dali konzumiraju alkohol na sta rekao da ne...kasnije mi je rekla nakon sto mi je upisala par recenica u karton da moram ici kod psihijatrice te da cemo se opet vidjeti...ispod svega toga mi je napisala da mi je emocionalna zrelost bitnije snizena,i zakljucak velikim slovima NPS!
    dali bi mi neko mogao objasniti zakljucak i sta bi moglo biti,te kako da se ponasam kod psihijatrice posto jos nemam ni punih 18 (uskoro cu napunit) i dali bi mi vozacki mogao ovisiti o tom zakljucku tj. odbijanju od strane lijecnika?
    puno hvala

Seljak s dna kace AmADin_gospo's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    28
    130 x hvala u 55 postova

Normalno Odgovor: psiholog i njegov zaključak

ako ne rođeš psiho-test, nema ni izlaska na polaganje, zato i služi psiho-test
    Na Vrh  

some121's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    9

znam ja to ali mi nije jasno odakle mu ideja da me salje kod psihijatrice na promatranje kad sam ja ta sranja sa policijom imao jos prije a ovo sam se bio posvadjao sa starim...i jebeno mi nije jasan onaj zakljucak ''NPS!''...to mi nije jasno...
    Na Vrh  

mudarator small's Avatar
    Član od
    Sep 2006
    Zahvala
    20
    465 x hvala u 143 postova

NPS
    Napravio Policiji Sranje

NPS
    Ne Prodajem Svinje

NPS
    Neću Premijera Sanadera

NPS
    Nikad Probo Seks

NPS
    Nezavisni Psihijatrijski Sindikat

NPS
    Nemojte Poslušati Small-a

ima još varijanti za tumačenja te kratice, al da mi pređemo malo na ovo šta pišeš:

Ne može ti zbog ovih nabrojanih stvari uskratit vozački
    Imao si problema i nešto si ukrao - Nemoj se izražavat rečenicom: Krao sam. Jer ona navodi na dugi vijek tvog sudjelovanja u krađama. Isdpričaj kako je to bilo u društvu blam, bla i da si se jako pokajao i prestrašio takvih stvari, naročito kad si osjetio posljedice s policijom.
    Sve je to rezultiralo i pokvarenim odnosima s roditeljima. Pa pobogu, s 18 su svi bježali od kuće.
    Ali sad je stanje normalizirano. Nemoj govorit da imaš Probleme s roditeljima. Nemaš ih. Ako se nešto i desilo to je zbog generacijskog jaza i zbog tvog odrastanja i puberteta, što je sve sasvim uobičajeno.
    Prvo ti moraš prihvatit to da takve stvari nisu i ne mogu bit psihički problem ni poremećaj, nego samo uobičajeni sukobi koji nisu vrijedni spomena. Onda ćeš takav dojam i ostaviti.
    Ne radi od muhe slona
    A ako slon i postoji, pokušaj ga smanjiti na veličinu muhe (pritom pazi da ispitivač ne smatra da slon postoji, jer ćeš ispast neodgovoran)
    Na Vrh  

some121's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    9

puno hvala...sad mi je puno stvari jasnije i hvala ti sto si me rekao kako da se ponasam tamo kod kretena...al jebat ga oni su kao pametni al nema veze...ali sto je jos cudnije on je psiholog a ne socijalni radnik sto me jos vise zajebalo...al snaci cu se ja vec...ak sam se uspio izvuci kroz sve ove godine nije valjda da je ovo kraj moje kraljevstva izvlacenja iz sranja...btw ovo za NPS ti je dobra spika al kontam si da nije ni jedno od navedenog...al nema veze...tnx...
    Na Vrh  

mudarator small's Avatar
    Član od
    Sep 2006
    Zahvala
    20
    465 x hvala u 143 postova

čuj
    prvenstveno moraš sebi u glavu stavit da je susret sa psihologom ili prihijatrom najobičniji susret i da to nije dio tajnog plana da se tebe uništi po svaku cijenu. Niko nema ništa protiv tebe

To je isto kao kad te zaustavi policija. Ima ljudi koji se tresu cijeli život kad ugledaju policajca (isto tako i poštara i doktora i bilo koga ko ima uniformu ili pečat u ruci). A to je pogrešan stav, jer onda počinješ radit greške koje ne bi radio da imaš normalan odnos prema njima,
    Samo mirno i ozbiljno
    Što se vozačkog tiče - puno će ti važnije bit da naučiš teoriju za testove od ovog testa kod psihologa. Dakle, on je mala prepreka do tvoje dozvole
    Na Vrh  

Super Moderator Kotacic's Avatar
    Član od
    May 2007
    Zahvala
    698
    843 x hvala u 680 postova

Gle ovo ti je škola da ubuduće ne govoriš potpunu istinu, psiholozima, policiji i sličnim institucijama jer njihov je posao da to sami otkriju a ne da im ti sve serviraš na pladnju. Ovako si samo sebe sada zeznuo. Ubuduće im govori ono što žele čuti. Jer oni ne provjeravaju ono što si im rekao, ovako si im samo dao povoda da ti zakompliciraju život. Da su imalo kvalitetni, kroz razgovor bi ustanovili dal si sposoban za polaganje vozačkog ili ne. Nek se prime posla i rade svoj posao a ti idući puta pamet u glavu .
    I sretno na vozačkom

Na Vrh  

Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    808
    652 x hvala u 485 postova

O čem pričate vi ovdje ?
    some121 je rekao istinu ...ISTINU ma kako gadno zvucala .
    Na instituciji je da odluci da li je sposoban za vožnju ili ne .
    O ispravnosi njihove odluke ovdje ne raspravljamo ,ne?
    A kaj vi radite ? dajete mu savjet kako da prevari psihologa .Ja ne kažem da je some121 loš, nestabilan , nesposoban itd. ..ja nisam strucan da to procjenim .
    Ali ako je some121 buduci vozac koji će ugroziti mene i moje dijete u prometu , a i vi imate dijecu .
    Daj Bog da sva djeca ovoga svijeta imaju miran san .
    Ljudi ... donacije su sad važnije no ikad.
    Na Vrh  

Super Moderator Kotacic's Avatar
    Član od
    May 2007
    Zahvala
    698
    843 x hvala u 680 postova

Quote Napisao/la: puknuti Pogledaj Post
    O čem pričate vi ovdje ?
    some121 je rekao istinu ...ISTINU ma kako gadno zvucala .
    Na instituciji je da odluci da li je sposoban za vožnju ili ne .
    O ispravnosi njihove odluke ovdje ne raspravljamo ,ne?
    A kaj vi radite ? dajete mu savjet kako da prevari psihologa .Ja ne kažem da je some121 loš, nestabilan , nesposoban itd. ..ja nisam strucan da to procjenim .
    Ali ako je some121 buduci vozac koji će ugroziti mene i moje dijete u prometu , a i vi imate dijecu .
    ma joj, da te sad pitaju dal si ikada popio pivo ili dva i sjeo za volan...kaj bi im rekao?
    Naravno ako je netko alkoholičar, narkoman, psihički poremećena osoba i sl. da takav ne bi nikada smio sjesti za volan. Ali kakve veze ima kradja ili bježanje od kuće sa nepunih 18 godina sa sposobnošću da postane vozač? Meni se čini da su to nebitne stvari za polaganje vozačkog ispita.A tebe, mene ili nedajbože bilo koje djete može iz bilo kojeg razloga na cesti ugroziti vozač koji je na razgovoru sa psihologom bio čist kao sunce. Ako je stvar kao kradja presudno da bi se dobila vozačka ili polagao ispit onda bi svim registriranima za takav kriminal trebalo osim novčane kazne ili zatvora oduzimati i vozačke dozvole.
    Ma zapravo hoću reći da ponekad neke manje važne istine mogu zakomplicirati život.

Na Vrh  

Seljak s dna kace AmADin_gospo's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    28
    130 x hvala u 55 postova

ma pust to some, da vidiš kako je s mno bilo na psihoteytu za vozačku

ja se i psihijatar ispričali jedno 10 minuta, bezze, o svemu, životu, kokama, poslu, u po frke pita on mene "očeš ti završiti s slaganjem", reko "kakim ba slaganjem, čega", pa, reče "pa ovih kockica na stolu, ističe ti vrjeme" .. ja pogledam, kad fakat, na stolu nake kockice i pločice s rupicama, a na drugoj strani ploča s nakim exerima, pa se na to mora nabaciti te kockice. ja brže bolje udatim to i posložim za po minute i velim mu "gdje smo stali s pričom" veli mi on, "prošao si, idi dole oftamologu da ti preleda vid" heheheh
    Na Vrh  

bad girl vekia's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    289
    182 x hvala u 133 postova

NPS
    Nezrelo Psihičko Stanje
    slažem se s kotačkom...kad ne treba oni naprave od muve slona a kad treba nema ih nigdje i nisu nešto pametni
    Don`t cry because it came to an end. Smile because it happend.
    Na Vrh  

Moderator dekijano's Avatar
    Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    440
    238 x hvala u 162 postova

nadam se da si zadovoljan odgovorima stoga posto je tema vec stara more se zatvorit
    Na Vrh  

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja