Stranica 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Results 1 to 20 of 45

Tema: Kako pozitivno razmisljati?

Biliæ
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    55
    52 x hvala u 46 postova

Normalno Kako pozitivno razmisljati?

primjer:
    Dakle, ponekad jednostavno mi se sve zacrni pred ocima, ne vidim izlaz iz nekog problema, i mislim na sve negativne stvari tada, ponekad to moze dovesti do stanja depresije, te sam tada sam bezvoljan, mislim si zasto je sve tako crno, a moglo bi biti bolje...dakle moje pitanje vama glasi, kako pozitivno razmisljati?

✿ ℒℴѵℯ ❤ NIKITA_ST's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    3,344
    3,738 x hvala u 2,815 postova

Normalno Re: Kako pozitivno razmisljati?

Quote Napisao/la: Seljačić Pogledaj Post
    primjer:
    Dakle, ponekad jednostavno mi se sve zacrni pred ocima, ne vidim izlaz iz nekog problema, i mislim na sve negativne stvari tada, ponekad to moze dovesti do stanja depresije, te sam tada sam bezvoljan, mislim si zasto je sve tako crno, a moglo bi biti bolje...dakle moje pitanje vama glasi, kako pozitivno razmisljati?
    to se svima događa,,,nekome manje,nekome više,zavisi od tipa osobe

kad te uhvati crnilo,a bez razloga,onda je najbolje bavit se sa stvarima koje te opuštaju i vesele

mene recimo smiri fizički rad...ja ti uzmem radacu i ko luda perem pod

ili pogledam neku dobru komediju koju sam već gledala...i to me opušta..ili nazovem neku dragu osobu i izjadam se,pa je lakše

sve je u glavi čovjeka i pozitivno razmišljanje se MOŽE naučiti

probaj vizualizirati nešto što bi želio da ti se dogodi i proživljavaj to u mislima...kad se ujutro probudiš,sam sebi reci da si dobre volje iako možda nisi i nabaci osmjeh na lice...makar na silu..jer sama grimasa osmjeha ti luči hormon sreće i zadovoljstvazato...smiji se što više

stranac danijelius's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    566
    455 x hvala u 315 postova

Normalno Odgovor: Kako pozitivno razmisljati?

primjer:
    ja sam imala takav problem,tri godine nisam izlazila iz depresije plakala sam po tri dana bez nekog veceg razloga,pila tablete za smirenje u nenormalnim kolicinama..... kako se izvuc? sam tesko! moras il kod dr. da ti da neki antidepresiv il moras imat neku osobu kojoj ces moc sve pricat,koja ce te razumit,koja te voli..... da te nasmije kad moze,da place s tobom... ja sam uspjela uz pomoc dr, i porodice. sad izbjegavam sve razgovore koji mi ne stimaju,osobe koje su negativne,koje kukaju..... ako imas cuku,mazi pazoi izvodi,ma radi nesto sto volis i okruizi se s ljudima koje volis i koji te vole. sve sto te dovodi u to raspolozenje izbaci iz svog zivota.hitno.

ftw Klc Skunk's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    662
    1,113 x hvala u 781 postova

Sve zavisi od osobe.

Ja pokusavam sve gledat sa vedrije strane, na sve ono na sta ne mogu utjecat ne obracam previse paznju i rijetkost je da me uhvate crni momenti. A i ti crni momenti kratko traju.

Po meni trebas naci nesto u zivotu sta te usrecuje, sta te opusta i kada je kriza okrenut se tim stvarima.
    Stvarnost je iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola.

Rocker GNR,ACDC's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    225
    985 x hvala u 665 postova

primjer:
    Dođeš na seljake???
    Take me down to the paradise city / Where the grass is green
    And the girls are pretty

Jebac na baterije becar's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    498
    366 x hvala u 236 postova

Prvo moraš upoznati ¨moć negativnog razmišljanja¨ to je ujedno i jedna dobra knjiga koju preporučujem...
    Bećar bio dok se nisam oženio.Možda opet,jednom,nekad...
    ...legende nikad ne umiru,Pure Evil.

Ivano's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    901
    881 x hvala u 614 postova

Ja navećer prije spavanja razmišljam kako sam dobio na lotu....zaspem prije nego potrošim sve pare...a probudim se sretan što mi ostalo još

Biliæ
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    55
    52 x hvala u 46 postova

Quote Napisao/la: Ivano Pogledaj Post
    Ja navećer prije spavanja razmišljam kako sam dobio na lotu....zaspem prije nego potrošim sve pare...a probudim se sretan što mi ostalo još
    pametno,budem probao

Quote Napisao/la: GNR,ACDC Pogledaj Post
    Dođeš na seljake???
    to nije riješenje,ima tema tu već o tome

Član od
    Nov 2007
    Zahvala
    7
    14 x hvala u 7 postova

Jebga, ajmo ovako...Stara mi je umrla kad sam imao 15 godina, stari mi lezi nepokretan u krevetu kod kuce...imam posao koji radim za relativno malu placu, i evo sad je nedjelja, a ja radim...Nedavno me napustila cura s kojom sam bio dvije godine u vezi i vidio sam se s njom u buducnosti i daljem zivotu da bi mi rekla da ona ne zeli takav zivot i da se ja ne zelim pokrenuti ( a dosad sama nista nije pametno napravila u zivotu, te ima 27 godina i jos zivi s roditeljima...Teski je materijalist, a nikad nije priznala da je pogrijesila u necemu, nego sam ja za sve bio kriv..i sto je jos gore, ja jos pomalo patim za njom, jer sam se iskreno bio zaljubio )...E sad, kad dodjem kuci s tog sugavog posla, okupam starog, nahranim ga, upalim mu tv da se s necim zabavi dok ja mogu na miru odvojiti sat vremena za sebe....Prijavio sam ga za dom, ali je lista cekanja ogromna, te moram cekati jos neko vrijeme (tko zna dokada ).....Najgore je nakon svega toga doci sam u stan..i osjecati kako se zidovi polako skupljaju prema tebi te imas osjecaj da ce te to zgromiti...Fali ti drustvo osobe s kojom si tih sat vremena kvalitetno provodio,nadao se da shvaca tvoje zelje, frustracije, potrebe, a sto je jos gore nadao se da te voli i zeli zivjeti s tobom...Pouka? Heh, kao sto je netko vec rekao, ne gubi vjeru i nadu...NIKAD!!!
    Upravo zbog ovakvih ljudi kao sto ste vi, koji su mi pruzili podrsku kad neki ''prijatelji'' nisu, covjek se nada u bolje sutra....Tesko je nekad baciti osmijeh na lice, ali nekad se nasmijem sam sebi zbog ironije i svega sto sam prosao, pa i to pomogne...Post Nubila Phoebus...Poslije kise dolazi SUNCE!!!

10. wheeler, hvala na tvom postu od seljaka:

cook_ak84 (28.11.08)

Član od
    Sep 2006
    Zahvala
    317
    267 x hvala u 156 postova

kako pozitivno razmisljati?
    ne razmišljati i eto ti odgovora

Ivano's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    901
    881 x hvala u 614 postova

Quote Napisao/la: wheeler Pogledaj Post
    Jebga, ajmo ovako...Stara mi je umrla kad sam imao 15 godina, stari mi lezi nepokretan u krevetu kod kuce...imam posao koji radim za relativno malu placu, i evo sad je nedjelja, a ja radim...Nedavno me napustila cura s kojom sam bio dvije godine u vezi i vidio sam se s njom u buducnosti i daljem zivotu da bi mi rekla da ona ne zeli takav zivot i da se ja ne zelim pokrenuti ( a dosad sama nista nije pametno napravila u zivotu, te ima 27 godina i jos zivi s roditeljima...Teski je materijalist, a nikad nije priznala da je pogrijesila u necemu, nego sam ja za sve bio kriv..i sto je jos gore, ja jos pomalo patim za njom, jer sam se iskreno bio zaljubio )...E sad, kad dodjem kuci s tog sugavog posla, okupam starog, nahranim ga, upalim mu tv da se s necim zabavi dok ja mogu na miru odvojiti sat vremena za sebe....Prijavio sam ga za dom, ali je lista cekanja ogromna, te moram cekati jos neko vrijeme (tko zna dokada ).....Najgore je nakon svega toga doci sam u stan..i osjecati kako se zidovi polako skupljaju prema tebi te imas osjecaj da ce te to zgromiti...Fali ti drustvo osobe s kojom si tih sat vremena kvalitetno provodio,nadao se da shvaca tvoje zelje, frustracije, potrebe, a sto je jos gore nadao se da te voli i zeli zivjeti s tobom...Pouka? Heh, kao sto je netko vec rekao, ne gubi vjeru i nadu...NIKAD!!!
    Upravo zbog ovakvih ljudi kao sto ste vi, koji su mi pruzili podrsku kad neki ''prijatelji'' nisu, covjek se nada u bolje sutra....Tesko je nekad baciti osmijeh na lice, ali nekad se nasmijem sam sebi zbog ironije i svega sto sam prosao, pa i to pomogne...Post Nubila Phoebus...Poslije kise dolazi SUNCE!!!
    Ovo je ogledni primjer pozitivnog razmišljanja, bravo prijatelju

Član od
    Jun 2008
    Zahvala
    0
    4 x hvala u 4 postova

sjetiti se ljudi, pa makar to bila jedna osoba, koja vas drži na životu, doslovno. o tome ni ne razmišljate ali imate sgurno jednu osobu koja vam život znači.

14. trula, hvala na tvom postu od seljaka:

ilbestione (27.06.08)

Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    32
    90 x hvala u 30 postova

A kako pozitivno razmisljati, kad bih stavio sve pozitivno u jedan stupac i sve negativno u drugi,mogao bih doslovno da se upucam... ali, onda pogledam ono pozitivno, ono samo jedno pozitivno moze da na vagi bude teze i od deset negativnig stvari....
    Misli samo pozitivno, ne gledaj negativne stvari.. Treba se boriti za sebe i to je jedino pozivitno sto ti se moze dogoditi

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    754
    652 x hvala u 516 postova

Quote Napisao/la: davor1984 Pogledaj Post
    A kako pozitivno razmisljati, kad bih stavio sve pozitivno u jedan stupac i sve negativno u drugi,mogao bih doslovno da se upucam... ali, onda pogledam ono pozitivno, ono samo jedno pozitivno moze da na vagi bude teze i od deset negativnig stvari....
    Misli samo pozitivno, ne gledaj negativne stvari.. Treba se boriti za sebe i to je jedino pozivitno sto ti se moze dogoditi
    ...postaješ moj idol

17. tonkica051, hvala na tvom postu od seljaka:

davor1984 (19.06.08)

CruellaDeVil Cicimici's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    583
    1,400 x hvala u 982 postova

Quote Napisao/la: wheeler Pogledaj Post

ja isto razmišljam na način da je uvijek moglo biti gore nego što je.
    i dobro mi ide

19. Cicimici, hvala na tvom postu od seljaka:

tonkica (19.06.08)

Rocker GNR,ACDC's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    225

Ja sam čuo za jednu metodu, naravno da je nikada nisam isprobao , a glasi:
    Take joint and fly!
    And the girls are pretty

Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    1
    8 x hvala u 2 postova

Vrijeme lijeci sve rane!

milka's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    480
    393 x hvala u 264 postova

Ja sam čuo za jednu metodu, naravno da je nikada nisam isprobao , a glasi:
    Take joint and fly!
    a gdje si ti do sada bio?

Rocker GNR,ACDC's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    225

Quote Napisao/la: milka Pogledaj Post
    a gdje si ti do sada bio?
    Šta, pomoglo ti?
    And the girls are pretty

milka's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    480
    393 x hvala u 264 postova

Šta, pomoglo ti?
    da od tada sam think pink

Stranica 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja