Results 1 to 20 of 20

Tema: Kurvanje

Avlijaner Pure Evil's Avatar
    Član od
    Dec 2005
    Zahvala
    104
    4,003 x hvala u 2,273 postova

Normalno Kurvanje

Šta je kurvanje po vama?
    Pri tom mislim na ženski dio, ono, kad muški da pare pa odere pičok.

Jel kurvanje pošteno zarađen novac il je to odraz stanja u društvu i puke potrebe za preživljavanjem?

Il je to borba za društveni status, pri tom mislim na one iz branše ''glamour'' kurvetina ...

Il je to opći kriminal ... fala bogu na ukrajinkama ...

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    754
    652 x hvala u 516 postova

Normalno Odgovor: Kurvanje

Teško pitanje....ali idem probat odgovorit.
    Kurvanje je za mene kad žena okolo švrlja bez reda, bez kriterija.....ili je to nimfomanka??? .
    A one koje za to dobijaju pare....pa i to je zanat...kažu najstariji na svijetu. Prodaju sex...bolje nego drogu. Za mene su jadniji muškarci koji plaćaju takvima, nego one koje od toga žive. Pitanje je šta ih je na to natjeralo, a za takve muškarce, nemam riječi. Jadan mi je muškarac koji za sex mora plaćat.

Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    806
    652 x hvala u 485 postova

Kurva je žena koja od ispravnog brašna ,kvasa ,soli i vode ispece loš kruh ..
    A kurvanje ?.. mora biti neka izvedenica od kurva ..ma morao bi zaviriti u Anića ..
    neću .. siguran sam da piše nešto oko lake zarade i to ..
    Daj Bog da sva djeca ovoga svijeta imaju miran san .
    Ljudi ... donacije su sad važnije no ikad.

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    754

Quote Napisao/la: puknuti Pogledaj Post
    Kurva je žena koja od ispravnog brašna ,kvasa ,soli i vode ispece loš kruh ..
    A kurvanje ?.. mora biti neka izvedenica od kurva ..ma morao bi zaviriti u Anića ..
    neću .. siguran sam da piše nešto oko lake zarade i to ..
    Misliš da je lako sexat se s nekim ko ti se gadi??????

Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    806
    652 x hvala u 485 postova

Quote Napisao/la: tonkica Pogledaj Post
    Misliš da je lako sexat se s nekim ko ti se gadi??????
    Ne znam kako se krecu cijene ali mislim da ima min. 500 razloga u torbici zašto joj se baš taj sviđa..
    Daj Bog da sva djeca ovoga svijeta imaju miran san .
    Ljudi ... donacije su sad važnije no ikad.

Administrator Mademoiselle_'s Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    1,328
    732 x hvala u 578 postova

Kad sam isla u 4.Srednje dobili smo novu ucenicu.Ajme majko kakva je bila,ujutro u 8 vec je bila nasminkana do bola,umjetne trepavice sve..i minjake oblacila,dekltrirano...i nije dugo s nama isla.Mozda 5 dana

I uskoro je policija dosla u nas razred i svakoga pojedinacno ispitivala...i tako smo saznali da je njen decko kriminalac i svodnik iz Zagreba i da ona ujedno radi za njega.
    I nakon par mjeseci,opet je dosla u nas razred i posto je cura jako slobodna...ispricala nam je zasto to radi,zasto se kurva.
    Kaze da je to kod nje sve pocelo od drustva,kad je pocela izlaziti,druzila se po 8 god starijim od sebe,koji su bili u svakakvim vodama,droga,kriminal,prostitucija...i valjda vidjela kako njene prijateljice rade i pocela spavati sa svakim,svaku noc drugog mjenjala,i to joj se svidjelo.
    I onda je shvatila da moze oboje,i novac i uzitak imati sve u jednom.
    I ona u tome ne vidi nista lose,jer kaze s drugim drustvom se i nije susrela,na ovo je navikla i ne bi to nikad mjenjala.
    Ali kaze da se s nepoznatom osobom nikad nije mogla sexati ako je trijezna,dakle morala je biti ili pijana ili nadrogirana.

I evo prije par dana,cujem da je silovana i pretucena i da je kao bila u bjelom roblju
    Life is too short to play silly games, I've promised myself I won't do that again !!!

Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1
    0 x hvala u 0 postova

*** Ne radi Kurva ono zbog para, neg zato što voli muža da vara !!!

Angie's Avatar
    Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    265
    247 x hvala u 173 postova

Kurvanje mi se nesviđa kao zanat ali neke žene nažalost nemaju drugog izvora prihoda nego na taj naćin . Kada to netko radi da bi mogao preživiti mora se tim ženama malo i progledati kroz oči jer jebiga nisu one krive ako nemogu naći kakv pošten posao . A ako se netko kurva zato što mu to paše zašto ne , meni gadljivo ali ima nas svakakvih . Te ženske kojima to stvara zadovoljstvo žive bolje od svih nas ovdje , imaju love i zadovoljene su .

flesheater Luigi's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,217
    663 x hvala u 550 postova

Quote Napisao/la: Mackica Pogledaj Post
    Kad sam isla u 4.Srednje dobili smo novu ucenicu.Ajme majko kakva je bila,ujutro u 8 vec je bila nasminkana do bola,umjetne trepavice sve..i minjake oblacila,dekltrirano...i nije dugo s nama isla.Mozda 5 dana

I uskoro je policija dosla u nas razred i svakoga pojedinacno ispitivala...i tako smo saznali da je njen decko kriminalac i svodnik iz Zagreba i da ona ujedno radi za njega.
    I nakon par mjeseci,opet je dosla u nas razred i posto je cura jako slobodna...ispricala nam je zasto to radi,zasto se kurva.
    Kaze da je to kod nje sve pocelo od drustva,kad je pocela izlaziti,druzila se po 8 god starijim od sebe,koji su bili u svakakvim vodama,droga,kriminal,prostitucija...i valjda vidjela kako njene prijateljice rade i pocela spavati sa svakim,svaku noc drugog mjenjala,i to joj se svidjelo.
    I ona u tome ne vidi nista lose,jer kaze s drugim drustvom se i nije susrela,na ovo je navikla i ne bi to nikad mjenjala.
    Ali kaze da se s nepoznatom osobom nikad nije mogla sexati ako je trijezna,dakle morala je biti ili pijana ili nadrogirana.

I evo prije par dana,cujem da je silovana i pretucena i da je kao bila u bjelom roblju
    To je bar primjer sa sretnim završetkom. Obično završe s one strane vragove ograde.
    Svi mi imamo dobre nakane ali sa krivim načinom.
    Pa tako i kurve, koje misle, joj treba mi za ovo-ono, djecu, bla bla!
    Pa jeb... mater, jel ne mozes ići prat ulice, stubišta, sadit cvijeće i sl, ali neeeeee to je takvim curkama ispod časti, lakše se pojebat, nego motiku uzet. I kroz svoje društvo ona vidi da nije najgora da ima i gorih i s tim se zadovolji.
    A ono da nije nikad susrela sa nekim recimo normalnim društvo to je takva laž da je to bolesno.
    Odabir imaš kroz godine i godine, vrtić, osn. škola, srednja, fax, uvijek ima kretenskog društva ali ima i onih drugih. I sve je stvar odabira, jer ne možeš reći : joj uvukla me cura u loše društvo ili sl. Ma to je samo izgovor i laganje samom sebi.
    Jeb.. mater jel ne mozes reci onome ko ti ne paše : ODJEB.! ?!?!?!
    To je toliko lagano...prelagano...

A to što je pretučena, ha to joj je rizik posla, nitko ju ne treba žaliti niti ne smije...kad se jeba.. za 500 eura za pola sata onda nije ni ona sažaljevala one koji crnče na svojim poslovima svaki dan.

Gade mi se! fuj!

OT: koliko vidim ovdje ima dosta ljubomornih bića, i na topic o tome koliko je vaša cura imala prije vas, i koju god brojku kaze uvijek je visoka, e sad zamislite ići leći sa kurvom i pitati ju to pitanje, ne radi ljubomore vec kilometraže! LOL
    A boleštine da ne spominjemo! LOL
    My favourite type of sorccery? Lesbomancy!

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    755
    676 x hvala u 518 postova

ti s neki pametan
    zaozbilje

flesheater Luigi's Avatar
    Član od
    Feb 2008
    Zahvala
    1,217
    663 x hvala u 550 postova

molim prozvane da se ne javljaju! (šala)
    My favourite type of sorccery? Lesbomancy!

Alfa mužjak easy's Avatar
    Član od
    Jan 2008
    Zahvala
    15
    114 x hvala u 92 postova

Quote Napisao/la: Mackica Pogledaj Post

mače to je prostitucija a ne kurvanje
    u mom kraju
    prostitutka ti daje za pare
    kurva ti daje i bez para
    zato više volim kurve
    "Carpe feminam!"

Anabela's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    755
    676 x hvala u 518 postova

Quote Napisao/la: LouisCyphere Pogledaj Post
    molim prozvane da se ne javljaju! (šala)
    dobra

Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    35
    3 x hvala u 3 postova

Quote Napisao/la: LouisCyphere Pogledaj Post
    To je bar primjer sa sretnim završetkom. Obično završe s one strane vragove ograde.
    Svi mi imamo dobre nakane ali sa krivim načinom.
    Pa tako i kurve, koje misle, joj treba mi za ovo-ono, djecu, bla bla!
    Pa jeb... mater, jel ne mozes ići prat ulice, stubišta, sadit cvijeće i sl, ali neeeeee to je takvim curkama ispod časti, lakše se pojebat, nego motiku uzet. I kroz svoje društvo ona vidi da nije najgora da ima i gorih i s tim se zadovolji.
    A ono da nije nikad susrela sa nekim recimo normalnim društvo to je takva laž
    Odabir imaš kroz godine i godine, vrtić, osn. škola, srednja, fax, uvijek ima kretenskog društva ali ima i onih drugih. I sve je stvar odabira, jer ne možeš reći : joj uvukla me cura u loše društvo ili sl. Ma to je samo izgovor i laganje samom sebi.
    Jeb.. mater jel ne mozes reci onome ko ti ne paše : ODJEB.! ?!?!?!
    To je toliko lagano...prelagano...
    s ovim se moram složit
    Editirano od Odraz; 28.04.08 u 15:17.

schuster's Avatar
    Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    70
    26 x hvala u 25 postova

najstariji zanat koji je vise znak slabosti za muske....al ko voli nek placa,posteno
    -"covek je bice kojem moze bog da se obraduje ali i djavo da se postidi" NJSPS PAVLE

Seljak s dna kace AmADin_gospo's Avatar
    Član od
    Oct 2006
    Zahvala
    28
    130 x hvala u 55 postova

pošto me dugo nije bilo, saču ba da se raspričam...

elem,

postoje više vrsti kurvi:
    1. kurvice - jebu se s svima za đaba
    2 kurvertine - jebu se s svima i za pare
    3. jebene kurvetine - jebu se s svima osim s mnom

nego, nemam ništa protik kurvi koje su to svojim opredjeljenjem, tj. da nisu žrtve svodnika il nekih drugih... to je pravo svake žene kako če se ponašati, neka voli kurac, neak pare, neka da se osječa ko šrtva... e jebga, sad druga strana medalje... što to nije moralno, ali je najstariji zanat na svjetu i najisplatniji.... imaš robu, prodaš robu, dobiješ robu nazad, i sve tako...

nekada su se žene davale za šaku grožđica, korpu jabuka, najlon čarape, sad se daju za keš i zlato...

jebiga, samim time što se daju svima, rizikuju da popiju kaku boleščurinu i zato mislim da trebaju biti pod kontrolom, zdravstvenom, pa bože moj, nek zarađuje na leđima, neka plača porez, a država ih treba zaštititi od nasilnika...

kurve svatam ali nesvatam one koji plačaju za jebačinu, iako i to ima smisla... upoznaš neko žensko, izvedi tamo, izvedi vamo, daj pare na ovo, na ono, drž nedaj, poslje mjesec dana zajebavanj i gubljenja vremena, trošenaj svoje 2 plate, nedobiješ pičke,,,, a odeš kod kurve i za 1/8 plate dobiješ šta si tražio.... u tom slučaju, kurve mi se sviđaju... nema peglanja, cile, mile, drž, nedaj... imaš pare, jebačeš, nemaš pare, neš jebat.. ako ništa drugo, znač na čemu si.

a što se tiče ninfomanki i kurvica po naselju.. vazda je bila ona narodna "dobro je imat kurvu u komšiluku, one su dobre za sarjevanje lokalnih dečkića"

toliko za sad od mene, dosata vam je bilo za početak...

Cat Woman Foxy's Avatar
    Član od
    Apr 2008
    Zahvala
    510
    292 x hvala u 184 postova

žene bez morala
    “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”

Nevermind's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    835
    841 x hvala u 588 postova

Quote Napisao/la: Foxy Pogledaj Post
    žene bez morala
    Jos vise one s laznim moralom ...
    ...

tonkica051's Avatar
    Član od
    Mar 2008
    Zahvala
    754

Quote Napisao/la: AmADin_gospo Pogledaj Post
    pošto me dugo nije bilo, saču ba da se raspričam...

elem,

postoje više vrsti kurvi:
    1. kurvice - jebu se s svima za đaba
    2 kurvertine - jebu se s svima i za pare
    3. jebene kurvetine - jebu se s svima osim s mnom

nego, nemam ništa protik kurvi koje su to svojim opredjeljenjem, tj. da nisu žrtve svodnika il nekih drugih... to je pravo svake žene kako če se ponašati, neka voli kurac, neak pare, neka da se osječa ko šrtva... e jebga, sad druga strana medalje... što to nije moralno, ali je najstariji zanat na svjetu i najisplatniji.... imaš robu, prodaš robu, dobiješ robu nazad, i sve tako...

nekada su se žene davale za šaku grožđica, korpu jabuka, najlon čarape, sad se daju za keš i zlato...

jebiga, samim time što se daju svima, rizikuju da popiju kaku boleščurinu i zato mislim da trebaju biti pod kontrolom, zdravstvenom, pa bože moj, nek zarađuje na leđima, neka plača porez, a država ih treba zaštititi od nasilnika...

kurve svatam ali nesvatam one koji plačaju za jebačinu, iako i to ima smisla... upoznaš neko žensko, izvedi tamo, izvedi vamo, daj pare na ovo, na ono, drž nedaj, poslje mjesec dana zajebavanj i gubljenja vremena, trošenaj svoje 2 plate, nedobiješ pičke,,,, a odeš kod kurve i za 1/8 plate dobiješ šta si tražio.... u tom slučaju, kurve mi se sviđaju... nema peglanja, cile, mile, drž, nedaj... imaš pare, jebačeš, nemaš pare, neš jebat.. ako ništa drugo, znač na čemu si.

a što se tiče ninfomanki i kurvica po naselju.. vazda je bila ona narodna "dobro je imat kurvu u komšiluku, one su dobre za sarjevanje lokalnih dečkića"

toliko za sad od mene, dosata vam je bilo za početak...

Član od
    Oct 2007
    Zahvala
    44
    155 x hvala u 84 postova

Hm!!! Što sam sve ja napročito ovdi, skoro mi oči ispale... ma ljudi od kud Vam pravo!!! Ok netko voli, netko ne voli (ovi potonji su očito prežestoki, da ne napišem neku drugu rič...). Pa od kuda pravo bilo kojoj osobi da pljuje po drugima na osnovi njezinog izbora života (govorim o ženama koja daje svojevoljno, a ne da je na to prisiljena), mislim stvarno me ne interesira što "ona" ili "on" radi da zaradi, u svakom slučaju bolje i to nego krađe, ubojstva, prodavanje droge i koječega drugoga...Netko je napisa bolešćine, pa i to je danas kod curki od 18 godina moguće dobit ko od šale, a kamoli ne od žene za koju znaš da ćeš morati platiti kada svršiš...mislim !!!! Osobno pošto sam šolja nikad ne bih moga biti sa ženom koju moram platiti jer mi se ne bi diga od žalosti za parama koje bih joj bio prisiljen isplatiti... ...a kolike sam samo pare na žene ("ne kurve") stuko!!!

U stvari kad malo bolje sagledam, ma sve je to ljudski i sve je OK dok nema prisile ili ugnjetavanja...netko napisa da je pretučena, pa koliko žena/supruga danas je pretučeno poradi bilo koje sitnice od nekog manijaka...sigurno puno više nego "kurvi"...itd. Ma mogao bih satima pisati, al mi se nekad čini da neki ljudi misle da ako njima to ne odgovara/smeta, da to odma triba ognjem i mačem...a ja kažem da je to KRIVO
    Editirano od britak; 28.04.08 u 18:38.

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Pravila Postanja