PDA

View Full Version : Slike s mobitela na komp?

Buba
20.09.07, 20:08
Kako pliz?:seljo:

Pure Evil
20.09.07, 20:46
USB kabelom ili bluetooth

Buba
24.09.07, 20:45
fala pjur :kiss:

Bicko
16.10.07, 12:55
ima li koji program za pc za čuvanje slika sa mobitela i po potrebi za vrasčanje na mobitel

Seljober
16.10.07, 13:28
ima li koji program za pc za čuvanje slika sa mobitela i po potrebi za vrasčanje na mobitel

Naravno da ima. Koji mobitel imaš?

brun@
16.10.07, 14:40
ja nemam pojma o tim stvarima,kupila sam si samsung SGH-Z240 i uz njega dobila cd i normalno kabal i sve je super jednostavno kad se instalira cd ,u biti sve odradi sam slike odmah prebaci u file sa slikama a i muzika sje jednostavno skida sa PC na njega.

Seljober
16.10.07, 15:07
ja nemam pojma o tim stvarima,kupila sam si samsung SGH-Z240 i uz njega dobila cd i normalno kabal i sve je super jednostavno kad se instalira cd ,u biti sve odradi sam slike odmah prebaci u file sa slikama a i muzika sje jednostavno skida sa PC na njega.

U većini slučajeva, to se tako radi. Neki mobiteli ne trebaju kabel, već se mogu povezati sa kompom putem BlueTootha ili IR vezom, naravno, ako je i kompjuter time opskrbljen. Ali u svakom slučaju, potreban je software koji prepoznaje mobitel.

Bicko
16.10.07, 17:57
sonyericsson s700i , treba mi neka full verzija ( bez ograničenja )

Pure Evil
16.10.07, 19:15
vidim, ovdje seljober rješava stvari :zubo:
gibam dalje :salut:

Seljober
17.10.07, 11:48
:zubo:

Seljober
17.10.07, 11:55
sonyericsson s700i , treba mi neka full verzija ( bez ograničenja )

Ne kuzim, kakav software bez ogranicenja? Pa uz mobitel dobiš sav potreban software. Ako nisi, evo ga ovdje:

http://www.sonyericsson.com/downloads/setup_1.30.55.exe (http://www.seljacionline-forum.com/redirector.php?url=%68%74%74%70%3a%2f%2f%77%77%77%2e%73%6f%6e%79%65%72%69%63%73%73%6f%6e%2e%63%6f%6d%2f%64%6f%77%6e%6c%6f%61%64%73%2f%73%65%74%75%70%5f%31%2e%33%30%2e%35%35%2e%65%78%65)

podršku za svoj model imaš vodje:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hr&lc=hr&ver=4000&template=ps1&zone=ps&pid=10140

A radi se o:

Sony Ericsson PC Suite

The Sony Ericsson PC Suite consists of:
Sony Ericsson File Manager
Allows you to browse the contents of the mobile device file system and exchange multimedia files between the mobile device and the PC
Sony Ericsson Image Editor
Allows you to crop, zoom and rotate images, and adjust colour, contrast and brightness settings for many PC image file formats. You can then send the resulting image directly to your phone using any of the following connections: Cable, Infrared or Bluetooth
Sony Ericsson MMS Home Studio
Allows you to create MMS templates in a PC environment. You can then download the templates directly to your phone using any of the following connections: Cable, Infrared or Bluetooth
Sony Ericsson Sync Station
Program for synchronising your Microsoft Outlook™ calendar and contacts with your phone
Sony Ericsson Mobile Networking Wizard
Connect to the internet using your phone http://www.sonyericsson.com/images/statics/spacer.gif Upute za instalaciju http://www.sonyericsson.com/images/statics/spacer.gif
Download the file to a temporary folder on your PC.
It is recommended to uninstall any previously installed version of Sony Ericsson PC Suite
Execute the downloaded file.
If updating to a newer version of the Sony Ericsson PC Suite, a restart of the PC may be required after the new installation is completed. Zahtjevi
Choose any of the following connections that are applicable for your phone: Cable, Infrared or Bluetooth connection.
Windows 2000 SP3/SP4, XP SP1/SP2 (Professional and Home)System requirements:
At least 500 MB free hard disk space.
Windows 2000 with SP3/SP4: 128 MB RAM, 500 MHz
Windows XP with SP1/SP2: 256 MB RAM, 500 MHz

Kako koristiti

Connect the mobile phone to your PC using an applicable connection: Cable, Infrared or Bluetooth connection.
Start the included programs from the Start/Programs/Sony Ericsson folder or the Application Launcher application

Bicko
17.10.07, 12:27
Hvala . Izgleda da imam problema sa DSS-25 , da gubi kontakt sa mobitelom . uredno se sinhronizira , ali kad hoču ući u file menager prijavljuje da mobitel nije spojen . dali znaš možda gdje kupiti Usb kabel za S700i ( jeftino )

Seljober
17.10.07, 12:40
Hvala . Izgleda da imam problema sa DSS-25 , da gubi kontakt sa mobitelom . uredno se sinhronizira , ali kad hoču ući u file menager prijavljuje da mobitel nije spojen . dali znaš možda gdje kupiti Usb kabel za S700i ( jeftino )

E, to je već malo teže pitanje. Postoje razni kineski klonovi, al da li su potpuno kompatibles nisam siguran, mislim da ti je bolje kupit original. Ili uzmi USB bluetooth za PC

Nemam osobnih iskustava sa tim mobitelom ni softwareom, možda se radi o nekom bug-u ili slično. Možda ti je DSS-25 u redu, a treba ili rekonektirati ili podesit portove... Na žalost ne znam

Bicko
17.10.07, 16:58
I ja sam razmišljao o USB bluetooth čujem da ih ima za 100 kn . Jel ima razlike u brzini između jeftinih i skupljih plz preporuku.

Seljober
17.10.07, 17:33
Ovo je Belkin model ranga do 10m. U Vemilu sam nasao cijenu za model dometa do 100m oko 310kn. Doživotna garancija. Razlika u cijeni ti je najčešće zbog dometa, ne zbog brzine.

http://images.belkin.com/F8T013v/FUL1_F8T013v.jpg

Features

Adds Bluetooth wireless technology to your desktop or notebook computer
Provides cable-free connections to devices up to 10 meters away
Delivers faster connection times and improved performance
Offers low-power consumption
Backward-compatibility with Bluetooth v1.1-, 1.2- and 2.0-compliant devices
USB 2.0 Plug-and-Play convenience
Fast pairing time (3.5 - 5 seconds)
Compatibility with Windows 98SE, ME, 2000, XP and Mac OSX v10.3 and higher

Bicko
17.10.07, 18:10
Hvala , kupil bum sutra

muha
13.08.10, 02:18
Hocu da skinem slike sa Nokie x3 na kompjuter. Kada se spojim sa usb kabelom tih slika uopste nema na kompjuteru. Kako da ih nadjem i kako da ih skinem?

Ivano
13.08.10, 03:16
uz mobitel si vjerovatno dobio CD sa programom koji ti olakšava rad sa mobitelom preko kompjutera, kod nokie je to PC Suite
ali nije potrebno ni to za skidanje slika, jer kada s kablom spojiš komp i mobitel u windows expolreru bi trebao vidjeti tvoj mobitel, vjerovatno pod svojim nazivom X3, klikneš na njega, onda ti se izlistaju memorije telefona i mem. kartica, u jednoj od njih ti je folder sa slikama (images), otvoriš taj folder i s jednostavnim klikom na miša napraviš copy/paste u kompjuter
bdw....nije uputno dizati teme starije od seljobera:zubo:

jedinka1
28.06.11, 17:42
imam mobitel samsung star s5230...dobila sam i cd uz njega...al ne mogu prebaciti ni slike ni pjesme sa njega na kompjuter..jel mi moze netko pomoci???

SisA
28.06.11, 17:49
ubaci cd i instaliraj drivere